OFERTA

Doradztwo

Doradztwo

Oferujemy usługi doradcze dla wszystkich przedsiębiorców w zakresie:

Z
organizacji i zarządzania w firmie,
Z
projektów unijnych,
Z
kredytów i leasingu.

Jako biuro rachunkowe świadczymy usługi doradcze z zakresu rachunkowości dla powstałych lub dopiero zakładanych firm. Pomagamy przedsiębiorcom w trudnościach, z którymi spotykają się na poziomie organizacji i zarządzania w firmie, przy projektach unijnych czy w kwestiach kredytów i leasingu. Jak powszechnie wiadomo, rozliczanie się z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, prowadzenie księgowości czy pozyskiwanie środków dla firmy to bardzo odpowiedzialne zadania, przy których należy zachować ostrożność. Dzięki nam dużo prostsze okaże się zakładanie firmy w Bydgoszczy, pozyskiwanie funduszy lub też rozliczanie kosztów leasingu. Prowadzimy zarówno pełną, jak i uproszczoną księgowość, doradzamy w kwestiach podatków, a także podpowiadamy, jak utrzymać płynność finansową.

Profesjonalne doradztwo

Zakres działań naszej firmy obejmuje nie tylko pomoc z dopełnieniem formalności związanych z założeniem działalności gospodarczej w Bydgoszczy. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej firm, co czyni z nas doskonałych doradców w zakresie rachunkowości. Nasi Klienci mogą liczyć na szereg rzetelnych informacji w kwestii prowadzenia działalności. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie szybko i niezawodnie pomagają w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju, codziennych problemów podatkowych oraz rachunkowych, gwarantując trafnie podjęte decyzje.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

Nasze biuro działa na rynku już od 2002 roku. Do tej pory zebraliśmy sporo cennego doświadczenia i obsługiwaliśmy klientów zarządzających nawet dużymi przedsiębiorstwami. Jako specjaliści w swojej dziedzinie jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi rozporządzeniami, regulacjami prawnymi oraz informacjami dotyczącymi np. przysługującego Państwu dofinansowania. Zajmiemy się kadrami i płacami, zakładaniem lub przekształcaniem firmy w Bydgoszczy. Niestraszne są nam nowe struktury czy stawki VAT, ujmowanie kosztów leasingowych, amortyzacja bądź listy płac. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Kompleksowe usługi

Poza zakładaniem firmy w mieście Bydgoszcz, do naszych kompetencji należy prowadzenie profesjonalnych konsultacji popartych wieloletnim doświadczeniem oraz stosownymi kwalifikacjami. Dysponujemy rozległą, praktyczną wiedzą z zakresu obsługi poszczególnych systemów księgowych. Nasze działania dopasowujemy indywidualnie do potrzeb danej działalności. W ramach doradztwa księgowego świadczymy usługi, takie jak: opracowywanie, modyfikacja oraz wdrożenie zakładowego planu kont, opracowanie polityki rachunkowej w przedsiębiorstwie, przygotowanie spółek do wejścia na giełdę, budowa działów finansowo-księgowych, zarządzanie projektami wdrażania systemów księgowych, pomoc przy wyborze i późniejszym wdrażaniu programów księgowych oraz analiz, dopasowywanie istniejących rozwiązań do wymogów obowiązującego prawa i ocena zaistniałych zdarzeń gospodarczych pod względem podatkowym, a także ich wpływu na wynik finansowy. Jeżeli zależy Państwu na rzetelnym doradztwie, już dziś zapraszamy do kontaktu!

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

10 + 11 =

kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami

Adres

ul. Kozietulskiego 4a, 85-657 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 9671444562

Email

biuro@metrotax.pl

telefon

tel: (+48 52) 341 29 39