OFERTA

RACHUNKOWOŚĆ

RACHUNKOWOŚĆ

Kompleksowa obsługa księgowa

Skrupulatność to jeden z naszych największych atutów. Żadna transakcja nie zostanie przez nas pominięta, dopilnujemy, by każda faktura została prawidłowo rozliczona, a wszystkie wpływy na konto odpowiednio udokumentowane. Chętnie nawiązujemy współpracę zarówno z jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi i niewielkimi firmami, jak i z większymi spółkami. Outsourcing procesów księgowych jest często tańszym rozwiązaniem niż utrzymywanie własnego działu kadrowego.

Wśród usług księgowych oferowanych w ramach stałej obsługi znajduje się m.in.:

Z
prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, ewidencji obrotu magazynowego,
Z
sporządzanie wszelkich niezbędnych deklaracji podatkowych i sprawozdań oraz dostarczenie ich do odpowiednich urzędów,
Z
prowadzenie rozliczeń w zakresie podatku dochodowego,
Z
sporządzanie sprawozdań finansowych i uczestnictwo w ich badaniu oraz sprawozdań statycznych wymaganych przez GUS,
Z
reprezentowanie podatnika przed Urzędem Skarbowym, Urzędem Statycznym i innymi urzędami w zakresie udzielonych pełnomocnictw.

Usługi księgowe – rachunkowe

MetroTax świadczy kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe dla mieszkańców Bydgoszczy oraz okolic. Wśród oferowanych usług można znaleźć między innymi: prowadzenie rozliczeń, sporządzanie sprawozdań finansowych czy reprezentowanie podatnika w placówkach publicznych zgodnie ze sporządzonym pełnomocnictwem. Oczywistym faktem jest, że wpływy oraz należności spoczywające na podmiocie gospodarczym muszą być właściwie uregulowane. Tym zajmiemy się my, gdyż naszym klientom zapewniamy profesjonalne usługi rachunkowe w MetroTax w mieście Bydgoszcz. Zapraszamy do kontaktu! Zadbamy w fachowy sposób o każde finanse, które zostaną nam powierzone, prowadząc je niezwykle precyzyjnie i z niezbędną szczegółowością oraz dokładnością.

 

Wysokiej jakości usługi księgowe i rachunkowe – MetroTax Bydgoszcz

Biuro rachunkowe MetroTax zapewnia swoim klientom dostęp do kilku wyspecjalizowanych usług, wśród których można wymienić także accounting office. Dbamy o pełen profesjonalizm na każdym kroku, który poparty jest sporą wiedzą oraz niemałym doświadczeniem. Jednocześnie jesteśmy na bieżąco z przepisami, które wpływają na naszą pracę. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wśród dotychczasowych klientów. Jesteśmy przekonani, że nasze kompetencje sprostają i Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do skorzystania z usług accounting service dostępnych w ofercie MetroTax.

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

13 + 13 =

kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami

Adres

ul. Kozietulskiego 4a, 85-657 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 9671444562

Email

biuro@metrotax.pl

telefon

tel: (+48 52) 341 29 39