OFERTA

KADRY I PŁACE

KADRY I PŁACE

Kompleksowa obsługa HR

Tu kalkulator nie wystarczy… Czy pamiętasz o wszystkich badaniach i szkoleniach okresowych dla siebie i swoich pracowników? Czy wiesz, kiedy i jaki urlop komu przysługuje? Czy wiesz, jaki podatek należy zapłacić od kolejnej podpisanej umowy? Czy pamiętasz o wszystkich osobach, którym musisz wysłać PIT-11? My wiemy i pamiętamy! W ramach obsługi kadrowej przygotowujemy:

Z
dokumentację personalną,
Z
akta osobowe pracowników,
Z
umowy o pracę,
Z
karty urlopowe pracowników,
Z
listy płac,
Z
rozliczamy umowy zlecenia i umowy o dzieło,
Z
przygotowujemy deklaracje podatku dochodowego od osób fizycznych i deklaracje PFRON.

Zarządzanie pracownikami pochłania bardzo dużo czasu i energii, zwłaszcza przy nieustannie zmieniających się przepisach. Jeśli zależy Państwu na pełnym profesjonalizmie w tym obszarze, zdecydujcie się na outsourcing kadr i płac, który staje się możliwy dzięki usługom naszego biura rachunkowego. W taki sposób zrzucicie ciężar związany z zarządzaniem pracownikami w ramach twardego HRu ze swoim barków, dostając szansę, by odzyskane siły poświęcić na inne obszary prowadzonej działalności. Na pewno bardzo szybko zauważycie pozytywne efekty płynące z outsourcingu.

Kadry i płace dla bydgoskich firm

Jeśli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszych usług kadrowo-płacowych, możecie liczyć na w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę w przypadku osób zatrudnionych zarówno na umowie o pracę, jak i na zleceniu czy w ramach innych dopuszczonych form. Zajmiemy się wszelkimi kwestiami związanymi z funkcjonowaniem pracowników w firmie, stając się outsourcingowym podmiotem wyjaśniającym kwestie związane z wypłatami, ilością dni urlopowych czy dodatkowymi problemami charakterystycznymi dla danej branży. Będziemy stałym łącznikiem z pracownikiem, odpowiadającym na jego potrzeby i przygotowującym całą niezbędną dokumentację (np. deklaracje podatkowe, świadectwa pracy, umowy itp.)

Usługi kadrowo-płacowe – Bydgoszcz

Korzystając z naszych usług, otrzymujecie Państwo pewność, że wszystkie outsourcingowe czynności zostaną wykonane rzetelnie, sumienne oraz zgodnie z prawem. Co więcej, zatrudnione u nas osoby nieustannie aktualizują swoją wiedzę w ramach różnego rodzaju kursów i szkoleń, by być na bieżąco ze wszystkimi wprowadzanymi zmianami i móc jak najlepiej opiekować się obszarem kadr i płac w każdej firmie.

Obsługa HR? Powierzcie ją Państwo firmie, która profesjonalnie zajmie się wszystkimi kwestiami – od zatrudniania, przez regularne uzupełnianie dokumentacji, pilnowanie urlopów, naliczanie wypłat, podatków i zasiłków, aż po rotacje pracowników na stanowiskach. Zapewniamy, że na terenie Bydgoszczy jesteśmy najlepszym wyborem, jakiego możesz dokonać w ramach outsourcingu usług!

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami!

1 + 4 =

kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami

Adres

ul. Kozietulskiego 4a, 85-657 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 9671444562

Email

biuro@metrotax.pl

telefon

tel: (+48 52) 341 29 39