DOŁĄCZ DO NAS

KARIERA

Dołącz do grona specjalistów

Aplikuj do działun Księgowości oraz Kadry i płace

Oferujemy pracę w biurze rachunkowym, w zespole specjalistów z zakresu księgowości oraz kadr i płac.

Jeśli masz doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej (księgowego) lub specjalistki (specjalisty) ds. kadrowo-płacowych i szukasz pracy w biurze rachunkowym to prosimy o kontakt.

Chętnie zatrudnimy również absolwentów studiów kierunkowych.

Opis stanowiska:

KSIĘGOWOŚĆ

prowadzenie ksiąg rachunkowych lub ksiąg przychodów i  rozchodów dla klientów naszego biura
sporządzanie deklaracji podatkowych
przygotowywanie sprawozdań finansowych
utrzymywanie relacji z klientami

KADRY I PŁACE

obsługa kadrowo-płacowa firm
sporządzanie list płac
składanie deklaracji ZUS
kontakty z instytucjami skarbowymi i ZUS

Oczekujemy:

Z
minimum średniego wykształcenia kierunkowego
Z
znajomości przepisów podatkowych
Z
umiejętności obsługi programów MS Office
Z
sumienności i umiejętności dobrej organizacji pracy

Mile widziane:

Z

doświadczenie w biurze rachunkowym

Z

umiejętność obsługi programów księgowych (Symfonia, Comarch Optima,

Z

znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Z

pracę w zespole wysoko wykwalifikowanych specjalistów

Z

udział w szkoleniach

Z

bardzo dobre warunki i atmosferę pracy

Z

stałe zatrudnienie

Z

elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „szukam pracy”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez InfoPower Pro Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy”

3 + 1 =

kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami

Adres

ul. Kozietulskiego 4a, 85-657 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 9671444562

biuro@metrotax.pl

telefon

tel: (+48 52) 341 29 39